Koalicja Lanckorońska na rzecz Zrównoważonego Transportu

Członkowie Koalicji

1) Federacja Zielonych - Grupa Krakowska

2) Fundacja Aeris Futuro www.aeris.eko.org.pl

3) Inicjatywa Obywatelska 2002 - Grodzisk Mazowiecki

4) Instytut na rzecz Ekorozwoju www.ine-isd.org.pl

5) Instytut Spraw Obywatelskich www.iso.edu.pl www.tirynatory.pl

6) Niezależny Serwis Informacyjny Gliwice www.nsigliwice.republika.pl

7) Polski Klub Ekologiczny - Okręg Dolnośląski www.ekoklub.wroclaw.pl

8) Polski Klub Ekologiczny - Okręg Mazowiecki www.pke-om.most.org.pl

9) Stowarzyszenie Chomiczówka Przeciw Degradacji www.chomiczowka.org

10) Stowarzyszenie Ekologiczny Ursynów www.ekostrada.republika.pl

11) Stowarzyszenie Eko Mazowsze ekomazowsze.org.pl/

12) Stowarzyszenie IDEA 2000

13) Stowarzyszenie Zielone Mazowsze www.zm.org.pl

14) Stowarzyszenie Ekologiczne Światowid

15) Stowarzyszenie Federacja Zielonych w Białymstoku www.zieloni.osiedle.net.pl

16) Stowarzyszenie Pasterska Kraina www.buntwdzianiszu.neostrada.pl

17) Stowarzyszenie Przyjazna Komunikacja www.przyjaznakomunikacja.org

18) Stowarzyszenie Rowerowy Białystok www.rowerowy.bialystok.pl

19) Stowarzyszenie Ruch Inicjatyw Społeczno - Ekologicznych Przytulia - Częstochowa i region www.porozumienie.ids.czest.pl

20) Wrocławska Inicjatywa Rowerowa www.rowery.eko.org.pl

Uczestnicy spotkania założycielskiego

Marcin Harembski (Polski Klub Ekologiczny - Okręg Mazowiecki)

Aureliusz Mikłaszewski, Krystyna Haladyn (Polski Klub Ekologiczny - Okręg Dolnośląski)

Piotr Kuropatwiński (Polski Klub Ekologiczny – Okręg Wschodniopomorski)

Zenon Michajłowski (Stowarzyszenie IDEA 2000)

Krystyna Kowalska (Stowarzyszenie Ekologiczne "Światowid")

Daniel Chojnacki (Wrocławska Inicjatywa Rowerowa)

Krzysztof Gzik, Karol Maniek (Rowerowy Białystok)

Marcin Tabisz, Monika Bujak (Stowarzyszenie Chomiczówka Przeciw Degradacji)

Jarosław Prasoł (Federacja Zielonych - Grupa Krakowska)

Rafał Kosno (Federacja Zielonych Białystok)

Łukasz Olenderek (Ruch Inicjatyw Społeczno-Ekologicznych "Przytulia" – Częstochowa i region)

Kamila Sapikowska (Poznańska Masa Krytyczna)

Szymon Surmacz (Inicjatywa "TIR-y na Tory")

Jolanta Bogutyn (Obywatelski Sztab Kryzysowy Nie Przez Miasto)

Joanna Mieszkowicz (Fundacja Aeris Futuro)

Marcin Baka, Robert Augustyniak (Inicjatywa Obywatelska 2002 - Grodzisk Mazowiecki)

Andrzej Kassenberg, Bożena Wójcik (Instytut na rzecz Ekorozwoju)

Jarosław Szczepanowski (Instytut Spraw Obywatelskich)

Anna Dworakowska (Instytut Ekonomii Środowiska)

Krystyna Najder-Stefaniak (Fundacja "Nowa Edukacja")

Ewa Ciąćka-Urbańska, Piotr Rogowski (Liga Walki z Hałasem)

Danuta Cesarska (Ekologiczny Ursynów)

Jerzy Lipka (Stowarzyszenie na rzecz Obwodnicy)

Małgorzata Zamorska (Nasza Choszczówka)

Aleksander Buczyński, Bartosz Suchecki, Krzysztof Moreń, Krzysztof Rytel, Magdalena Zowsik, Melania Żalińska, Wojciech Szymalski (Zielone Mazowsze)